Pesti ezüst kávéskészlet
Pesti ezüst kávéskészlet
Pesti ezüst kávéskészlet

Pesti ezüst kávéskészlet

935 g, tálca, cukortartó, kanna, kiöntő, jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, kalász mesterjegy
  • Nyertes licit: 160 000 Ft