Pesti ezüst kínáló tál

93

Pesti ezüst kínáló tál

Méret: 1442 g, 55 x 36 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, TOCH gyártójel, feloldatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%