Pesti ezüst kínálótál
Pesti ezüst kínálótál

200

Pesti ezüst kínálótál

Méret: 536 g, 6,5 x 28 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, olvashatatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%