34

Pesti ezüst kínálótál

Méret: 462 g, 34 x 21 x 7,5 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, ES mesterjegy, javított ( 33 )
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%