88

Pesti ezüst kínálótál

Méret: 402 g, 10 x 19,5 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, SA mesterjegy - hiányzó üveg betét
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%