112

Pesti ezüst kínálótál üvegbetéttel

Méret: 346 g, 14,5 x 16 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, GM mesterjegy (21)
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (278 EUR*, 306 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%