Pesti ezüst ovális tál

108

Pesti ezüst ovális tál

Méret: 446 g, 28 x 18 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, feloldatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%