29

Pesti ezüst rokokó cukordoboz

Méret: 355 g, 12 x 13 x 9,5 cm
jelzett: 800-as finomsági jel, feloldatlan fémjel ( 5 )
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%