77

Bécsi antik gyertyatartópár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 238 + 241 g, 27 cm
jelzett: Bécs, 1863-as fémjel, D mesterjegy
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%