40

Pesti ezüst szivar és cigaretta kínáló

800-as finomságú ezüst, 1688 g, 12 x 29 x 23 cm, jelzett: Pest, 1937 - 1966 között használt fémjel, HF mesterjegy, osztott fa rekeszekkel, kis sérüléssel
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%