Pesti ezüst szivardoboz

96

Pesti ezüst szivardoboz

Méret: 512 g, 5,5 x 19 x 15 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, feloldatlan mesterjegy, AB monogrammal
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%