32

Pesti ezüst tál

800-as finomságú ezüst, 955 g, 30 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, kalász mesterjegy
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%