Pesti ezüst tál

153

Pesti ezüst tál

Méret: 700 g, 33 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, TD mesterjegy
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%