83

Pesti ezüst tálca

Méret: 2466 g, 71,5 x 48 cm
jelzett: Pest 1867-1932 között használt fémjel, olvashatatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%