30

Pesti ezüst tálca

800-as finomságú ezüst, 978 g, 37 cm, jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, üllő mesterjegy
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%