198

Pesti ezüst talpas gyömölcskínáló

Méret: 560 g, 15 x 32 x 25 cm
jelzett: Pest, 1965-től fémjel
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%