112

Pesti ezüst talpas kínálótál

Technika: 800-as finomságú ezüst, 567 g
Méret: 7 x 33 x 25 cm
jelzett: Pest 1936-1965 között használt fémjel, SzI mesterjegy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%