Pesti ezüst talpas kínálótál

Technika: 800-as finomságú ezüst, 567 g
Méret: 7 x 33 x 25 cm
jelzett: Pest 1936-1965 között használt fémjel, SzI mesterjegy

Ár: 200 000 Ft (556 EUR*, 612 USD*)