Pesti ezüst teáskanál 6 db

23

Pesti ezüst teáskanál 6 db

800-as finomságú ezüst, 188 g, 15,5 cm, jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, kalász mesterjegy
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 36 000 Ft