Pesti ezüst kiöntő

68

Pesti ezüst kiöntő

800-as finomságú ezüst, 138 g, 8 x 11 cm, jelzett: Pest, 1936-1965 közötti fémjel, HI mesterjegy
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%