62

Breznay József (1916-2012)

Pesti rakpart

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Breznay
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%