Pesti talpas kínáló tál kristály betéttel

5

800-as finomságú ezüst, nettó 90 g, 10,5 x 14,5 cm, jelzett: Pest 1937-1965 között használt fémjel
Kikiáltási ár: 26 000 Ft (84 EUR*, 90 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
ezüst