282

Péterfy Ábel (1976)

Három szín vitorlások (2021)

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Péterfy Ábel 2021
HUF 550 000 — 750 000
EUR 1 528 — 2 083
USD 1 682 — 2 294

Kikiáltási ár: 350 000 Ft (972 EUR*, 1 070 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00