284

Reigl Judit (1923-2020)

Un Corps au pluriel

Technika: szitanyomat, papír
Méret: 105 x 75 cm
j.j.l.: Reigl 1996
j.b.l.: 86/100
HUF 1 000 000 — 2 000 000
EUR 2 778 — 5 556
USD 3 058 — 6 116

Kikiáltási ár: 650 000 Ft (1 806 EUR*, 1 988 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00