226

Király András (1972)

Petőfi (2009)

Technika: olaj, vászon
Méret: 130 x 100 cm
j. a hátoldalon: Király András
Kikiáltási ár: 390 000 Ft (1 253 EUR*, 1 356 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%