475

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Petőfi a csatában

olaj, karton, 101 x 62 cm, j.j.l.: Istókovits K 1935
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%