64

Petőfi-album

A Petőfi-Társaság megbízásából szerkesztették Bartók Lajos,Endrődi Sándor és Szana Tamás.
Bp. 1898. Athenaeum. 1 t. címkép. VI. 263 l. 7 t. 8 hasomás lev. Nagyon gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, festett,aranyozott egészvászon díszkötésben.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft (19 EUR*, 21 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%