43

Vízkeleti Witman Etelka (1882-1962)

Piac

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 40 cm
j.j.l.: Vízkeleti W. E.
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%