2

Kárpáthy Jenő (1870-1950)

Piac a Ferenc József hídnál

Technika: olaj, kasírozott vászon kartonon
Méret: 30 x 46 cm
j.b.l.: Kárpáthy J
HUF 120 000 — 150 000
EUR 386 — 482
USD 417 — 522

Kikiáltási ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30