31

Pogány Margit (1879-?)

Piaci jelenet

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 30 cm
j,b.l.: Pogány M.
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%