302

Glatter Ármin (1861-1933)

Piacon

olaj, vászon, 24 x 18 cm, j.j.l.: Glatter Á.
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%