XVIII. századi Pietra Dura asztal

299

Technika: márvány lap, fa talpazat
Méret: 76 x 112 x 67 cm
XVIII. századi intarziás márvány asztallap (sértetlen), XX. századi fa alsó rész, a Zsigmondy család öröksége, Szarkotics alkirálytól
HUF 4 000 000 — 5 000 000
EUR 11 111 — 13 889
USD 12 232 — 15 291

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft (8 333 EUR*, 9 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%