Pietra Dura szalonasztal

13

Pietra Dura szalonasztal

Technika: márvány intarzia, faragott diófa
Méret: 75 x 113 x 67 cm
a márvány eredeti XVIII. század, a talapzat pótolt
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 2 520 000 Ft (8 098 EUR*, 8 764 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.07.26. 20:00