Pietra Dura szalonasztal

Pietra Dura szalonasztal

Technika: márvány intarzia, faragott diófa
Méret: 75 x 113 x 67 cm
a márvány eredeti XVIII. század, a talapzat pótolt

Ár: 3 000 000 Ft (9 640 EUR*, 10 433 USD*)