Vaszary János: Pihenő matrózok

303

Vaszary János (1867-1939)

Pihenő matrózok

olaj, vászon
43,3 x 68,4 cm
j.j.l.: Vaszary
a hátoldalon: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület etiketje, 5264-es sorszám / A festményről, mint lappangó képről írt az Art Magazin 2006. 4. száma.

/ Kiállítva: * 20th Century Hungarian Art Works of Twenty-One Painters, London, 1939.

* Vaszary János és Vaszary Kolos, A Magyar Nemzeti Galéria és a Vaszary Villa közös kiállítása,

* Balatonfüred, 2010. május 29 – október 31.

/ Reprodukálva: * Petrovics-Kárpáti: Vaszary kötet, 1941.

* Haulisch Lenke: Vaszary monográfia, 1978

* Artmagazin: 2006/4., 80. oldal

* Vaszary János és Vaszary Kolos kiállítási katalógus 2010, 15. oldal

* Múzeum Café, 2010 október-november, 72. oldal

Kikiáltási ár: 16 500 000 Ft (53 021 EUR*, 57 381 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%