162

Székács Zoltán, id. (1921-1983)

Pihenő tehenész

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 100 cm
j.j.l.: Székács 1950
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%