92

Remsey Jenő György (1885-1980)

Piknik

Technika: akvarell, papír
Méret: 30 x 32 cm
j.b.l.: Remsey 950
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%