PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY GALÉRIÁBAN 2021 - ONLINE KATALÓGUS ÉS AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

A Pintér Galéria és Aukciósház örömmel mutatja be:
PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY GALÉRIÁBAN – 2021
BALATON, NYÁR, SZERELEM…

Örömmel értesítjük Önöket, hogy balatonfüredi nyári aukciónk online katalógusa már elérhető a honlapunkon.

AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2021.07.20. – 2020.08.14. (hétfőtől vasárnapig) 10:00-18:00, Vaszary Galéria
AUKCIÓ: 2021.08.14. (szombat) 17:00, Anna Grand Hotel

Amennyiben nem tud személyesen részt venni az árverésen, úgy vételi megbízásait és telefonos licitre való jelentkezését a recepcio@pinterantik.hu címre tudja eljuttatni augusztus 14-én 14 óráig!

Varga József (1922-2021): Napernyők alatt (olaj, farost, 80 x 100 cm, j.j.l.: Varga 1989) Kikiáltási ár: 240 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei, Sipos Janka

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery