PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY GALÉRIÁBAN 2022. - TÁRGYBEADÁS JÚNIUS 4-IG!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Idén 13. alkalommal rendezzük meg nagy nyári aukciónkat a balatonfüredi Vaszary Galériában, melynek hívószavai a már megszokott módon ezúttal is a Balaton, a nyár és a szerelem lesznek. Az árverés várható időpontja augusztus 13., szombat.

A tárgyfelvételi időszakot június 4-ig meghosszabbítottuk!
Amennyiben Önök rendelkeznek olyan kvalitásos festménnyel, szoborral, műtárggyal, Zsolnay vagy óherendi porcelánnal, múlt század eleji vagy közepi iparművészeti kerámiával, arany vagy ezüst ékszerrel, plakáttal, különleges, a Balatonhoz köthető relikviával, amelyet szívesen bocsátanának árverésre, úgy erre a következő egy hét folyamán még lehetőségük nyílik.

Aukciónk anyaga vegyes: klasszikus, illetve 20. századi modern festményekből és műtárgyakból tevődik össze. A kortársak tekintetében a művészkörünk már felkért tagjainak alkotásait indítjuk árveréseinken, akiktől szintén június 4-ig várjuk a beadandó munkákat.

Meghosszabbított tárgybeadási határidő: 2021. június 4.

Amennyiben Önök aukcióra, illetve eladásra kínálnák festményüket, műtárgyukat, vagy egyéb kérdésük lenne, kérjük, vegyék fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségek egyikén! Megköszönjük, ha az eladni kívánt vagy árverésre bocsátandó műtárgy paramétereit illetve fotóját előzetesen elküldik nekünk e-mailben.

info@pinteraukcio.hu
06 30 331 0600
06 1 311 3030

PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY GALÉRIÁBAN 2021. -  TÁRGYBEADÁSI LEHETŐS
Varga József (1922-2021): Napernyők alatt (olaj, farost, 80 x 100 cm, j.j.l.: Varga 1989)

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Olajos Ilka, Pintér Virág, Parviz Mirzaei, Sipos Janka

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook
Instagram