PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY GALÉRIÁBAN 2021. - MEGHOSSZABBÍTOTT TÁRGYBEADÁSI LEHETŐS

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Idén 12. alkalommal rendezzük meg nagy nyári aukciónkat a balatonfüredi Vaszary Galériában, melynek hívószavai a már megszokott módon ezúttal is a Balaton, a nyár és a szerelem lesznek. Az árverés várható időpontja augusztus 14.

A nyilvános tárgyfelvételi időszakot a tegnapi napon lezártuk, azonban ha Önök rendelkeznek olyan kvalitásos festménnyel, műtárggyal, esetleg Zsolnay porcelánnal, amelyet szívesen bocsátanának árverésre, úgy erre a következő két hét folyamán még lehetőségük nyílik.

Aukciónk anyaga vegyes: klasszikus, illetve modern festményekből és műtárgyakból tevődik össze. A kortársak tekintetében a már meglévő művészkörünk tagjainak a munkáit indítjuk árveréseinken, így jelenleg csak klasszikus és modern alkotásokat tudunk fogadni.

Meghosszabbított tárgybeadási határidő: 2021. június 15.

Amennyiben Önök aukcióra, illetve eladásra kínálnák festményüket, műtárgyukat, vagy egyéb kérdésük lenne, kérjük, vegyék fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségek egyikén:

info@pinteraukcio.hu
06 30 331 0600
06 1 311 3030

PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY GALÉRIÁBAN 2021. - VIP TÁRGYBEADÁSI LEHETŐSÉG
Glatz Oszkár (1872-1958): Déli hangulat (olaj, vászon, 37 x 51 cm, j.b.l.: Glatz,
hátoldalán: Nagybányai képkiállítás 1912, Nagybányán)

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery