PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY GALÉRIÁBAN 2022 - ONLINE KATALÓGUS ÉS AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

A Pintér Galéria és Aukciósház örömmel mutatja be:
PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY GALÉRIÁBAN – 2022
BALATON, NYÁR, SZERELEM…

Örömmel értesítjük Önöket, hogy balatonfüredi nyári aukciónk online katalógusa már elérhető a honlapunkon.

AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2022.07.20. – 2022.08.13. (hétfőtől vasárnapig) 10:00-18:00, Vaszary Galéria
AUKCIÓ: 2022.08.13. (szombat) 18:00, Vaszary Galéria

Amennyiben nem tud személyesen részt venni az árverésen, úgy vételi megbízásait és telefonos licitre való jelentkezését az info@pinteraukcio.hu címre tudja eljuttatni augusztus 13-án 14 óráig!

ifj. Czene Béla (1911-1999): Badacsonyi móló (olaj, farost, 60 x 80 cm, j.j.l.: Czene Béla 1960 Badacsony) Kikiáltási ár: 800 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Sipos Janka, Olajos Ilka, Fövényi Sándor, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu

Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház

Instagram:
pintergallery