PINTÉR AUKCIÓ BALATONFÜREDEN - MOST SZOMBATON 17 ÓRÁTÓL!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton szeretnénk emlékeztetni Önöket, hogy balatonfüredi Balaton, nyár, szerelem tematikájú élő aukciónkra most hétvégén, 2021. augusztus 14-én (szombaton) az Anna Grand Hotel kertjében kerül sor.

Árverésünk tételeit megtalálják lapozható online katalógusunkban, valamint honlapunkon is.

AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2021.08.14-ig mindennap 10:00-18:00, Vaszary Galéria (belépőjeggyel)
AUKCIÓ: 2021.08.14., szombat 17:00, Anna Grand Hotel (ingyenes)

Amennyiben nem tud személyesen részt venni az árverésen, úgy vételi megbízást adhat vagy telefonos licitre jelentkezhet az info@pinteraukcio.hu címen augusztus 14-én 14 óráig! Az árverésen az axioart.com független műkereskedelmi portálon keresztül is lehetőség lesz élőben licitálni.

Cseke Szilárd (1967): Nyugágy a réten, 2008 (olaj, vászon, 65 x 80 cm, j.h.: Cseke Szilárd 2008) Kikiáltási ár: 1 400 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei, Sipos Janka

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery