PINTÉR AUKCIÓ ÉLŐBEN AZ AXIOART.COM PORTÁLON - JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton szeretnénk emlékeztetni Önöket, hogy balatonfüredi nyári aukciónkat valós időben az axioart.com műkereskedelmi portál is közvetíti.

Amennyiben online kívánnak licitálni, úgy holnap (2021.08.13.) 17 óráig van lehetőségük az axioart.com oldalán regisztrálni és jelentkezni az élő árverésre.
FIGYELEM! Az aukcióra való jelentkezéseket az élő közvetítés kezdete előtt 24 órával lezárják!

Árverésünk tételeit megtalálják lapozható online katalógusunkban, valamint honlapunkon is.

PINTÉR AUKCIÓ ÉLŐBEN AZ AXIOART PORTÁLON
Istókovits Kálmán (1898-1990): Megérkezés a halászatról (olaj, vászon, 76 x 121 cm, j.k.l.: Istókovits, restaurált) Kikiáltási ár: 280 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei, Sipos Janka

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery