PINTÉR AUKCIÓ AZ INVALUABLE PORTÁLON

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy még 2 napig licitálhatnak az egyik legismertebb nemzetközi aukciós portálon, az Invaluable honlapján futó online aukciónk tételeire!
Licitzárás: 2020. február 21-én, péntek este 18:00 órakor!

id. Benedek Jenő (1906-1987): Viharos ég (olaj, farost, 25 x 29 cm, j.j.l.: Benedek) Kikiáltási ár: 460 EUR

Jó licitálást kíván:

Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata, Forgács Gergely és Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcioshaz.hu

Megtalál (és akár lájkolhat is) minket a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház