PINTÉR KARÁCSONYI AUKCIÓ 2021 - TÁRGYBEADÁS NOVEMBER 19-IG!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Szokásunkhoz híven idén decemberben is megrendezzük karácsonyi nagy aukciónkat, melyen ezúttal is klasszikus, 20. századi modern és kortárs alkotások kerülnek a kalapácsunk alá.

A tárgyfelvételi időszakot 2021. november 19-én (pénteken) zárjuk, ezért amennyiben Önök rendelkeznek olyan kvalitásos festménnyel, műtárggyal, esetleg Zsolnay kerámiával, amelyet szívesen bocsátanának árverésre, úgy erre a következő két hét folyamán még lehetőségük nyílik.

Tárgybeadási határidő: 2021. november 19.

Amennyiben Önök aukcióra, illetve eladásra kínálnák festményüket, műtárgyukat, vagy egyéb kérdésük lenne, kérjük, előzetes egyeztetés céljából vegyék fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségek egyikén:

info@pinteraukcio.hu
06 30 331 0600
06 1 311 3030

PINTÉR KARÁCSONYI AUKCIÓ 2021 - TÁRGYBEADÁS MÉG KÉT HÉTIG!
Nagy István (1873-1937): Erdélyi táj (olaj, karon, 35 x 50 cm, j.j.l.: Nagy István)

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook
Instagram