PINTÉR KARÁCSONYI AUKCIÓ ÉLŐBEN AZ AXIOART.COM PORTÁLON - JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton szeretnénk emlékeztetni Önöket, hogy zártkörű, hibrid Karácsonyi Nagyaukciónkat valós időben az axioart.com műkereskedelmi portál közvetíti.

A hibrid eseményen telefonos licitálással vagy vételi megbízás leadásával is részt vehetnek, melyekre előzőleg, elérhetőségeink egyikén jelentkezhetnek.

Amennyiben online kívánnak licitálni, úgy holnap (2021.12.15.) 18 óráig van lehetőségük az axioart.com oldalán regisztrálni és jelentkezni az élő árverésre.
FIGYELEM! Az aukcióra való jelentkezéseket az élő közvetítés kezdete előtt 24 órával lezárják!

Árverésünk tételeit megtekinthetik galériánkban december 16-ig minden nap 10-18 óra között, online katalógusunkat pedig a honlapunkon böngészhetik.

AUKCIÓ: 2021.12.16. (csütörtök) 18:30

Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Vihar után (olaj, rétegelt lemez, 57,5 x 73 cm, j.b.l.: Iványi Grünwald Béla) Kikiáltási ár: 1 300 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook
Instagram