113

Biai-Föglein István (1905-1974)

Piros postaláda

Technika: olaj, vászon
Méret: 65 x 65 cm
j.b.l.: Biai
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.10.26. 16:00