226

Pleidell János (1915-2007)

Hidegkút a Balaton-felvidéken

Technika: olaj, vászon
Méret: 66,5 x 97 cm
j.bl.: Pleidell
HUF 600 000 — 750 000
EUR 1 667 — 2 083
USD 1 835 — 2 294

Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 389 EUR*, 1 529 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%