150

Pleidell János (1915-2007)

Szigliget

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Pleidell
HUF 900 000 — 1 200 000
EUR 2 500 — 3 333
USD 2 752 — 3 670

Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 667 EUR*, 1 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00