317

Pólya Iván (1889-1939)

Zagyva-part

Technika: olaj, vászon
Méret: 95 x 78,5 cm
j.j.l.: Pólya Iván
HUF 400 000 — 500 000
EUR 1 111 — 1 389
USD 1 223 — 1 529

Kikiáltási ár: 300 000 Ft (833 EUR*, 917 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00